HomeemporiaHistorie
select language/region

Vášeň

Usnadňujeme vám komunikaci
- s mobilními telefony emporia

Úspěch

Působíme ve více než 30 zemích světa

Začíná to v Linci.

Společnost emporia Telecom byla založena v roce 1991 panem D.I. Albertem Fellnerem, který ze společnosti odstoupil v roce 2015. Dnes je výhradním vlastníkem paní Mag. Eveline Pupeter, která do společnosti nastoupila v roce 2003. Již při založení se firma zaměřila na to, aby svým zákazníkům poskytovala telekomunikační produkty, např. přístroje pro pevné linky a faxy se snadnou obsluhou.

 

Od roku 2001 se společnost specializuje na mobilní komunikaci pro starší osoby. Následný úspěch dokazuje, že tak zaplnila mezeru na trhu se stoupající poptávkou. Dnes je značka emporia synonymem pro jednoduchou, bezbariérovou komunikaci, působí ve 30 zemích a je přední značkou v oboru mobilních telefonů pro seniory.

 

Proč ve společnosti emporia méně znamená více.

Digitální propast mezi generacemi a mezi lidmi více a méně se orientujícími v digitálním světě je stále větší. Společnost emporia chce přispívat k překlenutí této propasti. Mimoto si mnozí lidé – a zdaleka ne jen starší – přejí alternativní řešení ve stále komplexnějším, technickém světě. To znamená zařízení, která lze používat rychle a intuitivně.

 

Výrobky společnosti emporia Telecom jsou určeny všem, kteří chtějí místo multifunkčnosti pouze jednoduše telefonovat a mít přehled. To je především skupina seniorů. Podle aktuálních studií je tato skupina heterogenní a má na mobilní telefony různé požadavky. 

 

Tajemství úspěchu společnosti.

Close to the customer – blízko zákazníkům. To je výchozí bod při vývoji všech produktů značky emporia Telecom. Proto cca 30 pracovníků oddělení výzkumu a vývoje společnosti emporia nezohledňuje při vývoji výrobků jen technickou stránku, ale také to, jak produkty působí na zákazníky, případně jak je budou používat. Cílem je vytvořit technicky komplikované procesy ve všech oblastech co nejjednodušeji pro koncové zákazníky.